تبلیغات
همه چیز در مورد بازی های جدید - اطلاعات جدید از بازی CoD5
بالاخره نام پنجمین شماره از سری بازی‌های Call of Duty مشخص شد و اطلاعات جدیدی از آن منتشر شد. بازی Call of Duty: World at War توسط استودیوی Treyarch در حال ساخت می‌باشد و همانطور که قبلا گفته شده بود بر خلاف شماره‌ی قبلی، باز به دوران جنگ جهانی دوم باز خواهد گشت. بازی World at War جنگ میان سربازان آمریکایی و ژاپنی را در اقیانوس آرام به تصویر می‌کشد. همچنین یکی از بخش‌های بازی، به جنگ‌های آلمان و شوروی می‌پردازد. رئیس استودیوی Treyarch یعنی Mark Lamir بیان کرد هدف تیم، ساخت بهترین بازی‌ایست که می‌توانند خلق کنند.

اینبار در این بازی شاهد خشونت خاصی خواهید بود که در دیگر عناوین سری CoD شاهد آن نبودید. به عنوان مثال در یکی از مراحل بازی که با نام "Maken Raid" شناخته می‌شود، گلوی یک سرباز متفق که توسط دشمن به اسارت درآمده، توسط katana(یک نوع شمشیر ژاپنی) بریده می‌شود. این صحنه از بازی در جریان داستان، توسط گیمر مشاهده می‌شود. Rich Farrelly(سازنده‌ی بازی) دلیل این امر را به تصویر کشیدن وقایع اصلی تاریخ و توجه به تذکرات و پیشنهادات سربازان کهنه‌کار دانست.

نسخه‌ی Xbox 360 این عنوان، قابلیت بازی co-op(مشارکتی) چهار نفره‌ی آنلاین‌ با استفاده از چهار کنسول و با اتصال به شبکه‌ی Xbox Live یا دو نفره آفلاین با استفاده از قابلیت split-screen(تقسیم صفحه به دو بخش) را دارد. حالت co-op شباهت بسیاری به بخش تک نفره‌ی بازی دارد. با جمع آوری امتیازات مختلف در بازی، می‌توان Perkهای جدید را آزاد کرد. بخش چند نفره‌ی بازی نیز شامل وسایل نقلیه و حالات تیمی مختلفی می‌شود که جزئیات بیشتری از آن‌ها فاش نشده.

همانطور که پیش از این نیز Activision اعلام کرده بود، بازی Call of Duty: World at War برای پلتفورم‌های PC ،Xbox 360 ،PS3 ،DS ،Wii و PS2 در حال ساخت است. تاریخ دقیق انتشار بازی هنوز مشخص نشده؛ ولی Activision بیان کرده که این عنوان در سال مالی جاری این شرکت حتما منتشر می‌شود و احتمال عرضه‌ی آن در اواخر سال 2008 میلادی بالاست.

اولین تریلر رسمی از بازی Call of Duty: World at War در تاریخ 23 June منتشر می‌شود. World at War بر پایه‌ی Engine بازی محبوب CoD4 در حال ساخت می‌باشد و شامل محیطی تخریب پذیرتر از گذشته است. از قابلیت‌های جدید این بازی می‌توان به مواردی از جمله توانایی شنا کردن در آب و استفاده از Flamethrower(ابزاری برای پخش کردن آتش) برای سوزاندن محیط و کاراکترهای بازی(مانند Far Cry 2) اشاره کرد.
منبع:gamersland


لینك مطلب  نظرات تا -
نوشته:آقا مرلین ساعت:10:06 ق.ظ  تاریخ:چهارشنبه 5 تیر 1387