تبلیغات
همه چیز در مورد بازی های جدید - معرفی کاراکترهای Mafia II
سلام به تمام دوستان این بازی بسیاز زیباست من خودم Mafia I رو بازی کردم خیلی باحال بود حالا هم 2 اومده .


 بازی Mafia II بین سال های 1940 تا 1950 اتفاق می افتد و حال و هوای بازی همانند نامش مربوط به روابط گروه های مافیایی و تاثیراتش بر زندگی اقشار مختلف است. داستان بازی اندکی قبل از پایان جنگ جهانی دوم آغاز می شود و دو قهرمان اصلی به نام های Vito و Joe دارد. در این مقاله به معرفی کاراکترهای اصلی بازی می پردازیم تا بیشتر با آن ها آشنا شوید.بقیه در ادامه مطلب...
 سلام به تمام دوستان این بازی بسیاز زیباست من خودم Mafia I رو بازی کردم خیلی باحال بود حالا هم 2 اومده. 

 

بازی Mafia II بین سال های 1940 تا 1950 اتفاق می افتد و حال و هوای بازی همانند نامش مربوط به روابط گروه های مافیایی و تاثیراتش بر زندگی اقشار مختلف است. داستان بازی اندکی قبل از پایان جنگ جهانی دوم آغاز می شود و دو قهرمان اصلی به نام های Vito  و Joe دارد. در این مقاله به معرفی کاراکترهای اصلی بازی می پردازیم تا بیشتر با آن ها آشنا شوید.

Vito Scaletta :

نقش اول Mafia II با دلایل شخصی خود وارد گروه تبهکاری و مافیایی شده است. تمامی دلایلش مربوط به خواسته های مالی او و احتراماتیست که(در دوران کودکیش) به افراد گروه مافیایی می گذاشتند. Vito فرزند یک مهاجر فقیر سیسیلی(جزیره ای در نزدیکی ایتالیا) است که در خیابان های Empire City بزرگ شده و به هیچ وجه دوست نداشته شخصیتی مانند پدرش شود. پس از اینکه وی بجای رفتن به زندان(به دلیل دزدی) راهی جنگ جهانی دوم شد ، به خانه بازگشت و تصمیم گرفت کار بزرگی انجام دهد. هم برای خودش ، هم برای اطرافیانش.
 


Joe Barbaro :
Joe از کودکی با Vito دوست بوده و تقریبا شرایط مشابهی نسبت به او داشته. Joe از اوباش تازه کار محله بوده و هنگامی که Vito در حال جنگ با نازی ها بوده ، برای انجام برخی جنایات(برای گروه های تبه کاری) بازگشته. سرانجام هنگامی که Vito از جنگ بازمی گردد ، Joe بلیط ورود او به دنیای تبه کاران است. در سراسر بازی ، Joe و Vito در جنایات شریک یکدیگرند و رابطه ی دوستانه ی آن ها یکی از مهمترین عوامل داستانی بازی خواهد بود.

Henry Tomasino
:
برخلاف Vito و Henry ، Joe شخصیتی متفاوت دارد. او به دلیل سوگندش ، باید به قول خود وفادار می مانده و از خانواده ی(خانواده ی مافیایی) خود پشتیبانی و محافظت می کرده. مشخص نیست چرا او با دو جنایتکار مبتدی ، مانند Joe و Vito همکاری می کند. بهرحال شاید با آن ها بزرگ شده و یا بوسیله ی رؤسای گروه های سری مافیایی با آن ها آشنا شده باشد.لینك مطلب  نظرات تا -
نوشته:آقا مرلین ساعت:05:06 ق.ظ  تاریخ:دوشنبه 27 خرداد 1387